PETRA-112

contusio columnae vetr.lumbosacralis

Dobrý den chtěla jsem se zeptat co to znamená mám výhřezy plotýnek s osteofyty a dvakrát do týdne mám pády skontuzí a contusio capitis děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
anonym

Nech si to vysvětlit od lékaře(ky), oni jsou povinni ti to říct česky, ale musíš se zeptat.

Další odpovědi
anonym

Doplním česílka v tom, že lékař po vyšetřeních podává pacientovi informace o jeho zdravotním stavu na základě proběhlých vyšetření. Není pravdou, že lékaři pacienty neinformují a pacienti by si konečně měli uvědomit, že s lékařem je třeba komunikovat.
Pokud něčemu nerozumím, ptám se. Zde platí jako všude jinde: líná huba = holé neštěstí