zmufik

Conseq horizont invest? Nepřijdu o peníze?

Conseq horizont invest? Je spolehlivé? Prosím máte někdo zkušenosti? My jsme před 5 měsíci uzavřeli rádoby důchodové pojištění,na 30 let,měsíční vklad 1000 kč, cílová částka 360 000 a že na konci dostaneme 926 000Kč, což znělo krásně. První zádrhel nastal teď že jsme nebyly vůbec upozorněni na vstupní poplatek 12 960 Kč a že toto pojištění spadá do rizikové skupiny 5, že vlastně na konci nemusíme ani dostat celou naší naspořenou částku 360 000 Kč. Uzavíral nám to poradce ze společnosti Ovb Allfinanz. Nevíme jak se ted zachovat zda raději přijít o 5000 Kč než později třeba o velkou část.

Odpovědi
Lgee

Wat

Alesh

Hele, nevím, já mám u nich produkt na 5 let, posílám o dost víc než ty. V jednu chvíli vykazoval záporné zhodnocení portfolia, takže jsem hned žhavil drát a volal poradci, co mi to založil. Tak prý se nemusím děsit. No, fór je v tom, že vykazují ve výpisech hodnotu portfólia a víceméně to odpovídá tomu, co jsem jim tam zatím naposílal, resp. malinko víc, čili jsem v klidu. Jsem teď zhruba v půlce a za dva roky uvidím, co se z toho vyklube. Nějaké závratné obavy zatím nemám.

Mc Merkurion

… si počti: http://www.pe­nize.cz/inves­tice/227696-male-penize-pruvodce-zacinajiciho-investora-na-prikladu-conseq-horizont-invest

ivzez

Problém je v tom, že nejde o spoření ani pojištění, jde o investice
se vším, co investice obnášejí. Můžete jak získat, tak tratit.

Podle mne by se do investování měl pouštět člověk,
který o tom už něco ví. Nechat si poradit „někým z OVB“
je myslím to nejhorší, co jste mohli udělat…