VanEgg

Comodo- Databáze virových definic.

Mám Comodo. Vždy mi to píše Databáze virových definic není aktuální.viz obrázek: http://img.fi­leup.cz/?di=1113­7146767011 co to znamená??
Dnes se mi dokonce ukázalo, že je počítač ohrožen, ale nic to nenašlo. Prosím napište jak tento problém odstranit. viz obr.2: http://img.fi­leup.cz/?di=1013­7146767413

Odpovědi
anonym

Když máš premium = zaplacené, napiš na podporu – oni ti to lépe vysvětlí.

Bedy

Tady bude problém se spojením – není náhodou blokované? Zkontrolujte nastavení firewallu.
A máte vůbec aktuální licenci – zkontrolujte, zda-li není propadlá a zda-li je legální.
Zkoušel jste program odinstalovat a znovu nainstalovat?
Jinak bych to viděl na kontakt podpory.

P.S.: Nemusíte zakládat novou otázku, stačí tuto doplnit 😉

praivo

Lidi, to je tak těžké něco si o tom programu zjistit? COMODO Internet Security je freeware…

@VanEgg: Máš stabilní připojení k internetu, neblokuje ti to firewall?
Doplňuji:
Pro ty, komu to nedošlo: Samozřejmě myslím verzi Premium, verze Pro je placená.