Čokolády mléčné a hořké, nebo polomáčené sušenky … mají to jen v názvu, nebo jsou i obaly barevně odlisené? -iv-

P.S. Moje otazky jsou zaroven lustenkou pro vas – co tim ta -iv- vlastne chtela " rict ". ja to ale vazne neumin jinak napsat … ;-( -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

podle mne mléčné jsou modré , hořké červené …jak čokolády tak polomáčené sušenky

Další odpovědi
led

Aha, preto ako avatar máte otáznik. Obal predáva…
Teória: čo je namalované na obale je aj vnútri.
Realita: Nie vždy.

anonym

Led !!!!
Hanulka me pochopila hned ! :-p
A otazniky mam radeji rovnou dva ! 🙂 -iv-

led

To bude asi tým, že ja čokolády ne…
Ale obal aj tak predáva… 🙂

anonym

Led , vy jite obaly ? Ji se to … , co je uvnitr. ! 🙂 -iv-

led

Obaly síce nejedávam, ale podľa nich si vyberáme…
navrhujem urobte skúšku:
dajte dva rovnaké koláče do rôznych obalov (na jeden bombastickú reklamu). Ponuknite, ale nepovedzte, čo je vnútri.
Čo vám povedia:
V tom krajšom obale to bolo fantastické, to druhé už nebolo ono.
S takouto (obalovou) reklamou reklamou mám skúsenosť. A myslím, že my všetci.

anonym

No , me kdyby dali do lahve od Prazdroje nejake zabi curanky ( nebudu jmenovat ) , tak bych to poznala !! 🙂
Ale delam si legraci , vim , jak to myslite. -iv-

led

Aj tak máte palček