bolak

Cokdyž jedno ze siamských dvojčat spáchá vraždu? Půjde do vězení, když by museli zavřít i to druhé, které nic neudělalo?

Nejlepší odpověď
anonym

Do vězení půjdou celá, protože ta druhá část byla svědkem vraždy a nezabránila vražedné části od spáchaní trestného činu a proto je potrestána ze spoluúčasti!

Další odpovědi
gecco

Co vražda…

Ale představ si, že jedno ze siamských dvojčat spáchá sebevraždu a to druhé zavřou…
😉

lexx

seš dobrej ! ale pálka za mord a za pasivní spoluúčast je výrazně odlišná a co potom ? až jednomu napaří 10 let a druhému dva…

Agneta

Už se stalo!
Ale v mírně pozměněné formě: dopadli lupiče velké částky na základě DNA-stopy.
Ten měl ale bratra – jednovaječné dvojče, a tak ho bohužel museli zase pustit, neboť se nedalo prokázat, který z nich to byl:DDD (stalo se v Berlíně)

bolak

Agneta: to je trochu něco jinýho..

bolak

gecco: panebože panebože…to si ani nechci představit