martina1

COCCULINE jak se užívá?

Dnes manžel přinesl z lékárny toto homeopaticum,které mu doporučila lékárnice.V pří­balovém letáku je pouze rada,že se užívá podle rad homeopata a nic jiného.lékárnice mu nic neřekla a on se víc neptal?Kdyby to nebylo 16km tak do lékárny zajedu,ale…Kolik tabletek dát 4leté holce?Děkuji
Doplňuji:
Díky za informace.Mě zaskočilo,že tyto informace,které mi píšete nejsou už v příbalovém letáku,jako je tomu u léků.Děti jedou na výlet do zoo a holka blije i v autě jak jedem dýl než hodinu.Bude muset přežít 2h cesty busem do Liberce,tak doufám,že homeopatikum bude fungovat.

Nejlepší odpověď
rynek878

BALENÍ: Tablety. Krabička po 30 tabletách.

INDIKAČNÍ SKUPINA: Homeopatikum.

ZPŮSOB POUŽITÍ:
Tablety se nechají zvolna rozplynout v ústech resp. se rozpustí v trošce vody. Používejte dle rady odborníka – homeopata.

Výrobcem doporučená indikace:
Kinetózy (nevolnost při cestování).

Výrobcem doporučené dávkování:
Preventivně: 2 tablety 3krát denně den před a v den cesty.
Léčebně: 2 tablety v okamžiku výskytu prvních příznaků. Opakovat dle potřeby.

Obsah cukru/1 tableta: 112.5 mg

Složení:
Cocculus indicus 4 CH
Nux vomica 4 CH
Tabacum 4 CH
Petroleum 4 CH
aa 0,375 mg

Pomocné látky:
Pomocné látky: sacharóza, monohydrát laktózy, stearan hořečnatý.

více zde:
http://www.or­dinace.cz/cla­nek/cocculine/

Další odpovědi
annas

Martino, pochybuji, že Vám v lékárně poradí. Znám z vlastní zkušenosti. Vždy mě odkázali na lékařku. Ale našla jsem Vám toto.

Cocculine

BALENÍ: Tablety. Krabička po 30 tabletách.

INDIKACE*: Nevolnost při cestování (kinetózy).

DÁVKOVÁNÍ* A ZPŮSOB POUŽITÍ
Preventivně: 2 tablety 3× denně den před odjezdem a v den cesty.
Léčebně: 2 tablety každou hodinu.
Interval prodlužovat v závislosti na zlepšení.
Dávkování u dětí je stejné jako u dospělých.
Tablety nechat rozpustit v ústech nebo v trošce vody.

Zdroj : http://vois.bo­iron.cz/leky.php