Pokročilý

Cobra 11 zrušena ????????

Přestali už vysílat Kobru? Právě se dívám do programu TV ,a zítra je kriminálka Anděl. Na nova cinema a markíze ji taky přestali dávat.To už na ni neměli koupený práva? Co budu dělat? :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

asi došla auta, která měli k dispozici na rozflákání ;{DDD škoda, tak rád jsem je u každýho dílu počítal.

Další odpovědi:

Zlatý

Eloško, tak to jsme dva-chjooo.
Ale už tento týden ji nedávali a byla tam nějaká blbost. Nevím, nikde o tom nic neříkali.

Bronzový

Chápu, že se vám ten seriál asi líbí, ale mě se tím dost uleví. Už to bylo nějaký překobrovaný. Pořád samé lítání aut a supervýbuchy z absurdních důvodů. Prostě já jsem docela ráda. Jak dlouho probůh ten seriál jel na různých kanálech? To už je v televizi déle jenom MASH, ale na ten se dá koukat skoro pořád... :-D

Zlatý

taky mě to štve protože jsem se na ní taky ráda dívala.jedině zkuste navštívit stránky novy podívat se do archivu tam si myslím že díly kobry 11 budou určitě.

Zlatý

Eloško, taky mě to štve, protože já jsem se na Kobru 11 dívala ráda. Je velká škoda, že už ji nedávají :(

Pokročilý

jo byla zrušena ale je tam ted kriminalka andel je to pekna kravina uz nevi co by do te televizi dali nejlepsi je stejne comeback

Zdroj: www.hasicihranice.mypage.cz

Pokročilý

Tak nějak afro.minervo! ;) Já se vůbec divím, že ta otázka je v kultuře... ?! :D No, nechci nikoho urazit... ale... Navíc, poslední dobou je opravdu trochu překriminálkováno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.