Avatar uživatele
Eloška

Cobra 11 zrušena ????????

Přestali už vysílat Kobru? Právě se dívám do programu TV ,a zítra je kriminálka Anděl. Na nova cinema a markíze ji taky přestali dávat.To už na ni neměli koupený práva? Co budu dělat? ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

asi došla auta, která měli k dispozici na rozflákání ;{DDD škoda, tak rád jsem je u každýho dílu počítal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Eloško, tak to jsme dva-chjooo.
Ale už tento týden ji nedávali a byla tam nějaká blbost. Nevím, nikde o tom nic neříkali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Chápu, že se vám ten seriál asi líbí, ale mě se tím dost uleví. Už to bylo nějaký překobrovaný. Pořád samé lítání aut a supervýbuchy z absurdních důvodů. Prostě já jsem docela ráda. Jak dlouho probůh ten seriál jel na různých kanálech? To už je v televizi déle jenom MASH, ale na ten se dá koukat skoro pořád… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

taky mě to štve protože jsem se na ní taky ráda dívala.jedině zkuste navštívit stránky novy podívat se do archivu tam si myslím že díly kobry 11 budou určitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Eloško, taky mě to štve, protože já jsem se na Kobru 11 dívala ráda. Je velká škoda, že už ji nedávají :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katrous

jo byla zrušena ale je tam ted kriminalka andel je to pekna kravina uz nevi co by do te televizi dali nejlepsi je stejne comeback

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vero

Tak nějak afro.minervo! ;) Já se vůbec divím, že ta otázka je v kultuře… ?! :D No, nechci nikoho urazit… ale… Navíc, poslední dobou je opravdu trochu překriminálkováno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek