Mousinek

Co způsobuje že se v zrcadle všechno odráží a jakou má vlastně zrcadlo barvu?

Doplňuji:
Jak vůbec někoho napadlo to vyrobit?
jak na to přišel? to se asi nedozvíme

Nejlepší odpověď
Miroslavst

zrcadlo je vlastně sklo na zadní straně natřené tuším stříbrnou barvou. Když to oloupeš, v tom místě sebe nevidíš, ale vidíš přes to.

Další odpovědi
myšpulín

Tady najdete vše o zrcadlu, co způsobuje, že se v zrcadle vše odráží a i jakou barvu zrcadlo má 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zrca­dlo

elektrikář

Zrcadla bývala z leštěného kovu. Postupem času se lidé naučili požívat vrstvičku stříbra na skle.Monopol na krásně zdobená zrcadla mněli Benátčané.Tajemství sklářské výroby si důladně střežili.Mněli svojí tajnou policiji.Toho kdo je vyzradil zabíjeli speciální skleněnou dýkou.Která mněla snadno odlomitelnou rukojeť.