Peťul Ka

co způsobuje, že podnebí severní Evropy (Skandinávie) a Aljašky je celkově teplejší než podnebí východní Sibiře a severn

Týká se to atmosféry.

Odpovědi
quentos

Domácí úkoly za líné studenty se tady neřeší.

led

viď odpovede: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-ma-vliv-na-vznik-pousti-uvnitr-pevnin

Peťul Ka

Tak za prví. nejsem líná studentka, celý den jsem se snažila to najít jak v sešitě tak v učebnici ale tam nebyla ani zmínka o tom a na internetu to taky nebylo. za druhé není to domácí úkol ale příprava na test. Já nemůžu za to že nám na hodině říkají plno nedůležitých věcí a do testu nám pak dávají úplně něco jiného !!!