VampGirl

Co způsobuje, že na konci šroubováku občas zůstane viset šroub či hřebík jako na magnetu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pravděpodobně se šroubovák použil na demontáž něčeho magnetického a zmagnetizoval se, nebo některé šroubováky se zmagnetizované již prodávají. Některé šroubky nemusí být z magnetického materiálu a jev se neprojeví.

Další odpovědi
led

Je zmagnetizovaný.
Šroubováky sa delia na magnetické a nemagnetické

hanulka11

bude to zřejmě tím, že materiál z něhož je vyroben šroubovák je magnetický a je to praktické když potřebuješ šroubek který nelze nijak přidržet zašroubovat.