Xdream

Co způsobuje vyrážku po oholení?

Předevčírem jsem si řekl, že když za chvíli bude to léto, tak si oholím svých pár chlupů na břiše. Avšak dnes se mi tam objevila spousta malých pupínků. Chlupy jsem oholil normálně žiletkou. Nevíte, v čem je problém? Budu vděčný za všechny vaše rady :)

Odpovědi
mosoj

Je to reakce těla na zcela zbytečnou činnost a jeho obrana proti lidské hlouposti.

Drap

Je tam citlivá kůže a holením je podrážděná. Nic to neni. Za pár dnů to zmizí. Pro zmírnění to můžeš namazat.

iceT

Zkus je příště pouze zkrátit zastřihávačem na vlasy, vyhneš se svědění při dorůstání.