AmazedWolf

Co způsobuje selhání grafické karty?

Vždy když hraju Minecraft Tekkit Lite, tak po nějaké době hraní mi na cca 3 vteřiny spadne hra i celí počítač a když se počítač po těch 3 vteřinách obnoví, napíše se chyboví hláška že ovladače graf. karty přestaly pracovat.
Když hraju jakoukoliv jinou hru, je vše v pořádku.
Graf. karta: AMD Radeon HD 7900 Series
CPU: Intel Core 2 Quad CPU 2,40GHz
Ram: 4Gb

Ovladače jsou na nejnovější verzi a teploty jsou kolem 39–60°C, podle teploty v místnosti.

Odpovědi
Quimby

Aktualizuj si ovladače.

gecco

Zkontroluj si teploty…
😉
Speccy – https://www.pi­riform.com/spec­cy .
_____________­______________________
V tom případě pouvažuj o výměně pamětí (ideálně zkusmo, tak, abys nemusel moduly rovnou – bez ověření ´opravy´, koupit).
😉