Prochellie

Co způsobuje cukani v oku?

Co způsobuje cukani v oku a co proti tomu delat?

Nejlepší odpověď
martuti

jak píše mowla, příčin může být víc. já mohu poradit pouze z vlastní zkušenosti, když mi cukalo oko několik měsíců a pomohlo mi magnesium – konkrétně šumivé MAGNE B6 FORTE.
sypu si ho rovnou do pusy a chutná mi. cukání odeznělo asi po týdnu užívání. teď si ho dávám čas od času preventivně.

Další odpovědi
anonym

Příčin může být více – namáhání oka (chybějící optika), špatné osvětlení, ´nafoukaný´ do oka, stres, zánět spojivek…
Pro začátek si lehni, zavři oči a ´chvíli´ odpočívej. A pak příčinu vysleduj.

robosobo

Může to být nedostatek hořčíku, pokud máte často křeče, je nedostatek hořčíku téměř jistý. Potom už jenom různé záněty nebo jen namožení.

msi

Já to míval z vysokého krevního tlaku…

da ny

třes levého oka = nedostatek Mg