slipknotak

co zpusobuje…

to ze kdyz jim mlecnou cokoladu a cucam ji na patre a jak polykam tu cokoladu tak me obcas zacne hrozne skrabat v krku ze kaslu a stava se mi to pokazde kdyz jim cokoladu a nekolikrat pri jezeni. ale jenom kdyz ji cucam

Odpovědi
MrGandy

Nevím co to je, ale co vím, tak při namáhání svalů, např při dlouhodobém žvýkání tě pusa začne taky bolet.

baghira

Možná obsahuje nějaký alergen, na který jsi citlivý (sušené mléko, stopy ořechů…), při normálním způsobu jídla se neprojeví, ale při cucání má čas se rozvinout a projevit svoji sílu? Nevím, jen tak zkouším.