Zvědavý

Co způsobilo autonehodu princezny Diany??

Jak myslíte, že to bylo doopravdy? Byl ten řidič skutečne opilý? Jeli za nimi novináři? Co způsobilo autonehodu na rovném úseku silnice?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne se to nikdy nedozvíme.
Teorií se objevilo víc, ale co je na nich pravdy…

Další odpovědi
led

Skutočná príčina autonehody, skutočný vinník ostane utajený
„Čo má ostať utajené v záujme štátu, pre blaho vládnúceho rodu, nech ostane utajené…“
heslo, ktoré sa vinie stáročiami ako krvavá niť zanecháva za sebou stopy, ktoré odvádzajú skutočnú pravdu iným smerom, bez ohľadu na následky ktoré zanechá na nevinných „vinníkoch“
neprípomína vám niečo veta z Troch mušketierov :
„Majiteľ tohto lístku vykonal, čo vykonal v záujme Francúzska. Richelié“…
koľko takýchto ´bianco lístkov´ koluje vo svete vo verejnom i súkromnom záujme…

Petr70

Chyba řidiče.