JájsemRaibek

Co způsobí, že se kolikrát ukáže hláška Adobe Flash Player spadl?

Místo videa se ukáže šedivé pole, kde je tento nápis.
Je chyba v mém pc nebo je to nějaká chyba přímo v tom přehrávači nebo snad v připojení na net?
Přitom je aktuální verze 11.5.502.149

Nejlepší odpověď
cochee

Podle mě to může způsobovat kterákoliv z těch tří věcí. Plus pokud je to starší PC, nároky každé nové verze jsou čím dál tím větší (pozvolna) a Flash třeba spadne prostě proto, že procesor nestíhá a Flash nemá od systému dostatečně rychlé odezvy.

Další odpovědi
Bedy

V jakém prohlížeči ten Flash Player padá – asi ve Firefoxu, že?
Osobně doporučuju Flash Player odinstalovat a znovu nainstalovat. Taky zkontrolujte, zda-li tam nemáte nainstalované nějaké doplňky, které by mohly mít konflikt s Flashem.

Na Hijackthis jsme nedávno koukali.
Pokud vše zkontrolujete apřesto bude Flash padat, tak mě vypište (nebo vyfoťte Prinscreenem a nahrajte na leteckaposta.cz) všechny nainstalované doplňky v prohlížeči, co máte a koukneme na to.
Jinak budeete muset přesedlat na jiný prohlížeč, například Internet Explorer nebo Operu.

Ještě můžete místo Flash Playeru zkusit Gnash, který znají především uživatelé Linuxu (například Ubuntu či Debianu) a existuje i verze pro Windows, ale ta není bohužel aktuální – ke satežní zde: http://www.get­gnash.org/pac­kages/releases/win­dows/gnash-0.8.3-win32.zip
Nevýhodou Gnashe je, že technologicky je asi na úrovni Adobe Flash Playeru 9, takže třeba nefungují videa na Novinky.cz či iVysilani.cz, ale Youtube funguje 🙂 I když s tím Windowsáckým nemám žádné zkušenosti, možná, že ani to Youtube tam nepojede, nevím.
Ještě jsem našel nějakou neoficiální verzi Gnashe 0.8.9, což by měla být skoro aktuální, ale je to neoficiálka, takže kdo ví – je to spíš pro nadšence asi no.. http://benjamin­wolsey.de/dow­nloads/gnash-0.8.9/