Co zpomaluje hru The Sims 3 víc? Packagy nebo Sims3Packy?

Zajímalo by mě, který z těchto dvou downloadů zpomaluje TS3 víc. Já raději používám sims3packy, protože se sice instalují déle, než packagy, které se jen přetáhnou do složky, ale za to nehroutí hru, pokud jsou vadné, zatímto vadný package okamžitě rozesere celou hru. Ale hru mám hodně pomalou, a zajímalo by mě, který z nich hru zpomaluje víc, abych věděla, které mám spíše stahovat, jelikož na některých stránkách je jedna daná věc například možno stahovat v obou downloadech
Doplňuji:
Supercom – kdybych věděla jak

Nejlepší odpověď
Supercom

Já tuto hru nehraji, ale nejspis ten, ktery vic ztezuje procesor a najdi si kolik mas FPS pri jednom a pak pri druhym a zjistis to.