BeckkerCZ

co znázorňuje :3 ?

Doplňuji:
díky :D za pitomý obličej to mě utvrdilo v měm přesvědčení :D

Nejlepší odpověď
manon

:D A já v tom pořád viděla prsa a hledala jsem na netu potvrzení pro mou domněnku, že je to něco lascivního :) Nenašla… :) Tak kočičky, jo? :)

Další odpovědi
FreddieR

Emotikon (používá se i varianta emotikona a český ekvivalent smajlík) je grafický symbol složený obvykle z interpunkčních a speciálních znaků, který vyjadřuje pisatelovu náladu, postoj či emoce.

V jedné definici jsem si přečetl, že to znamená roztomilý / pitomý obličej . Může se ale i používat pro kočičí obličej.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­motikon

huxa

na FB to je spíše „úchylný“ až zvrhlý výraz ;) něco jako me gusta meme
http://i1.kym-cdn.com/entri­es/icons/origi­nal/000/002/252/me-gusta.jpg

quentos

manon: já taky :{D> už jsme na to dva, takže něco do sebe tenhle výklad mít musí :{D>

manon

Tak to zavedeme a bude :) Bude to znamenat „jsem prsatá blondýna“ :)

manon

A jsem prsatá černovláska bude E:3, no ne? :)