mily

Co znamenájí tyto slova?

Nevíte náhodou,co známená,když někdo řekne,že je přiboudlý a lepý?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Přiboudlý – znám jako hloupý nebo zpomalený
Lepý – ze slovenštiny – úchvatný, krásný apod.

Doplňuji:
IceT – nemáte na mysli slovo „přičmoudlý“? Ale je možné, že stejný význam má i přiboudlý…

Další odpovědi
quentos

lepý = knižně „krásný“, to první nevím

iceT

Myslim,ze slovo přiboudlý by mohlo znamenat jiny-nejspis slangove nebo narecne -vyraz pro -snedy,ale uplne jista si tim samozrejme nejsem.

Vsak jak pisu,nejsem si tim jista,ale vyraz pricmoudly vim co znamena uplne presne bohuzel.A myslim,ze sporny vyraz,o kterem je rec jsem nekde cetla,jen nevim kde.

1popelka1

iceT, já to nemyslela zle, jakože vás chci opravovat nebo něco podobného, jen když jste psala, že by to mohlo znamenat snědý, tak se mi hned vybavilo slovo přičmoudlý, podobnost s přiboudlým tam je, tak mě napadlo, že jste třeba měla na mysli toto slovo a spletla jste si to…nic víc v tom nehledejte 🙂