Leonidas

Co znamená těchto 14 znaků na pračce?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Blbě se odpovídá, když obrázek mizí, ale zkusím to logicky a vezmeme to zhora po směru hodinových ručiček:
Praní normální
praní normální s předpírkou
ekonomické praní
syntetika
vše možné, jen těch 20°C mi přijde dost málo
delikátní, teda něco jako opatrné praní
ruční praní, takže fakt opatrné praní
máchání
vypouštění
ždímání
nevím
časté prání, prostě jen tak přeprat na 30 minut to stačí
džíny, takže prostě špinavé kalhoty atd. to co se nemusí prát dlouho a zase ne krátce těch 30 minut.

Další odpovědi
Drap

Prací programy. Vše najdeš v návodu.

zjentek

Tyto symboly v podobném provedení určují velmi lacinou pračku do 7.990kč.

Arne1

Selže-li vše, přečti si návod.
V tomto případě je to dokonce jednodušší – stačí si přečíst ta písmenka co jsou u těch symbolů (jak jednoduché, milý Watsone)

Leonidas

zjentek, škoda že tu není palec dole, protože na tohle jsem se neptal uživateli

Arne1

A na co ses ptal ? Jak přečíst písmenka když neumíš číst ?

anonym

kdybych měl návod k té pračce šášo, neptal bych se co ty symboly znamenají

Arne1

Na fotce jsou vidět písmenka, symboly jsou tam v tom případě vedlejší