_KaTiX_

Co znamenají medaile nebo řády pod fotkou?

Bronzová, stříbrná a zlatá: Jak získáváš body a k čemu je ti to dobré? :D
Díky za odpovědi ;)
Doplňuji:
Vím, že je to určitě někde napsané, ale sem líná si to najít ;) :D

Nejlepší odpověď
anonym

Ty body tě posouvají ze začátečníků do pokročilých, bronzových, stříbrnzých a zlatých. Kdysi se za stříbrnou pozici mohlo požádat o tričko s logem Odpovědi.cz. Dnes je tato akce již ukončena.
Vše potřebné se dočteš, když si projdeš dole na stránce „Podmínky servru Odpovědi.cz“ a „Kodex uživatele“. Při své registraci jsi potvrdila, že jsi s obojím seznámena.
Doplňuji:
To doplnění, to je opravdu síla. Kdo má za Tebe číst, jakými prravidly se zde máš řídit? To si hodláš vybrat oficiálního zástupce?

Další odpovědi
Mapel

Tak pravidla se čtou jako první!!!

KawiiBoo

Ach, nejdřív přece pravidla!!
Dnes každý jak vidí, že se to jen zaškrtne a je tam jen nějaký odkaz nikdo to nečte :O