mosoj

Co znamená zvyšující se seismická činnost na Zemi ?

Japonsku hrozí další velké zemětřesení. Jeho výskyt je předvídán s poměrně velkou pravděpodobností.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-divate-na-dalsi-zemetreseni

Nejlepší odpověď
Rolotr

Zvyšující se seismická činnost znamená vyšší připravenost a výskyt jhevu, kterému říkáme zemětřesení. Nejde o žádný mimořádný jev, ale díky urbanizaci a průmeslu má stále více materiálních důsledků i obětí na životě. Je důvodem vzniku řady ostrovů.

Další odpovědi
Honzucha

Energie z pohybu zemské kůry (seismické vlny) se hromadí a myslím, že teď budou častá zemětřesení a ta jaderná elektrárna Fukušima vyletí do vzduchu…

jendahun

Země se na nás už fakt nas…

venkovan

Nic nenormálního. Ana zas po čase se trochu sníží.