Co znamená znalost SAP a NUGGET

Hledám nové zaměstnání a při pročítání inzerátů jsem narazila na požadavek znalost SAP a NUGGET vítána.Co se za tím ukrývá?

Nejlepší odpověď
jelineko

Jsou to podnikové systémy. NUGGET se myslim používá většinou jako mzdový systém, případně personalistika. SAP je obrovský systém který může ovládat všechny činnosti firmy. Od personal., mzdy,nákup,kon­strukce,pripra­va vyroby,vyroba,skla­dy,atd.. SAP je rozdelen na jednotlive moduly, ktere obhospodaruji jednotlive cinnosti.

Další odpovědi
petka

Znalost SAP je software, v němž se zpracovávají data např. pro účetnictví a NUGGET je mzdový software.

alenka901

SAPje databáze
NUGGET-počítačový systém