dodo1939

Co znamená Znalost PC (office)?

Nejlepší odpověď
anonym

Schopnost pracovat na PC a znalost produktů MS Office (aspoň Word, Excel, PowerPoint, případně i Access…) či podobných (OfficeLibre…).

Další odpovědi
led

Základné znalosti obsluhy PC a práce s MsOffice, bez častého používania manuálu.
Pokiaľ ste dokázali samostane naštartovať počítač a napísať sem otázku, považujme to za základné ovládanie PC.
Pokiaľ vo Worde dokážete vytvoriť bežný dopis, vytlačiť a uložiť, v Exceli vytvoriť tabuľku a vyplniť ju, prípadne vytvoriť graf, vytlačiť a uložiť… už ste blízko základnej znalosti MsOffice