z Budějovic

Co znamená zkratka UPC?

prosím o překlad obsahu zkratky UPC

Nejlepší odpověď
panenka

Je to Zkratka pro Usage parameter control. Proces měření aktuální síťové aktivity na daném spojení. Komunikace přesahující dohodnutou úroveň, může být specificky označena, CLP bit nastaven na logickou hodnotu 1, a data mohou být zahozena v případě vzniku přetížení. Používá se převážně v sítích ATM a Frame Relay.

Zdroj: http://www.veb­.cz/pojmy/upc

Další odpovědi
hanulka11

Universal Product Code – Univerzální Kód produktu

emba5

Pokud jde o kabelovku tak United Paneuropean Communication Je součástí Liberty Global

Děda Louda

V oblasti gastronomie to může být uzenka plněná celerem.

PES MATES

A V ČECHÁCH TO ZNAMENÁ – BANDA ZLODĚJŮ..viz: ceny UPC v německu.