Jose1f

Co znamená zkratka T02B ?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Konstrukční soustavy řady T 01 B, T02 B a T03 B byly vyvinuty na základě
požadavku max. unifikace stavební výroby a s ohledem na potřebu urychlit
výstavbu bytových objektů na konci padesátých let. Jednotlivé typy se od sebe
lišily jednak způsobem vytápění, přípravou TÚV a počtem podlaží. V lokalitě
Plzeň Slovany pak byly využity oblastní varianty typů T 02 B a T 03 B a to:
Typ T 02 B – objekty 3 – 4 podlažní s ústředním vytápěním a centrální přípravou
TÚV
Typ T 03 B – objekty 5 – 6 podlažní s ústředním vytápěním a centrální přípravou
TÚV.
U výše uvedených objektů je uvažováno s podélným nosným systémem
s příčným uložením železobetonových dutinových panelů. Objekt je pak
dispozičně řešen jako dvoutakt s hloubkou traktu 5.000 mm.