Lady pink

Co znamená zkratka PFF?

Co znamená zkratka PFF? Děkuju

Nejlepší odpověď
Zbynas

Prague Food Festival

Další odpovědi
quentos

Kdyby byl alespoň nějaký kontext. PFF může být cokoliv od Philippine Football Federation až po Pristina Film Festival.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/PFF

anonym

Zkratka PPF může mít několik významů:

PPF (společnost) (První privatizační fond) – holdingová společnost, jejíž majoritním vlastníkem je Petr Kellner
Parti Populaire Français – francouzská historická fašistická politická strana
Print Production Format – datový formát
Propofol – hyptnotikum
Hranice produkčních možností (zkratka pro anglické production-possibility frontier) – křivka v ekonomii vyjadřující rozdílné kombinace dvou různých statků

Zdroj Wikipedie.
Já myslel, že mládež umí hledat na internetu.Na hodně otázek se zde nemusím ptát, stačí zadat pár slov do vyhledávače.
Doplňuji:
Bohužel, špatně jsem si to přečetl, tudíž moje odpověď je chybná.

isteron

Piešťanský filmový festival.

kristýnary

Mně také jako první napadl prague food tour https://www.lo­calfoodtourpra­gue.com/ ,což je skvělá věc. Vloni jsem tam byla poprvé a s manželem jsme si to užili. Ochutnali jsme tam různé speciality, na které bychom nikde jinde nenarazili a navíc by mě kolikrát ani nenapadlo, že se to dá sníst 🙂 .