hanako

Co znamená zkratka NŠ?

Je to vyučováno na Pedagogické fakultě ale německý jazyk to není-ten má zkratku NJ.

Odpovědi
mosoj

NŠ byla vždy Národní škola. Co je to dnes, možná neví ani sami na ministerstvu školství !!

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=&oq=n%c3%a1rod­n%c3%ad+%c5%a1ko­la&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGHP­_csCZ434CZ435&q=n%c3%a1r­odn%c3%ad+%c5%­a1kola&gs_l=hp­..0.0l4.0.0.0­.27784.......­....0.3Oiw964SwZc&pb­x=1

Lucaso

Já znám NŠ-ICT – to je něco jako informační a komunikační technologie…