Co znamená zkratka JCJH dle obrázku v otázce, která je na napsaná u vězňů ve vězení pro mladistvé?

Zdroj obrázku: Z filmu Svět podle Lelanda

Nejlepší odpověď
annas

Film jsem neviděla, takže nevím, o který druh vězen či nápravného zařízení jde, zda jde o zkratku skutečnou či vymyšlenou.
--

Existuje zkratka JCJE stands for Journal of Criminal Justice Education, i když pro věznici nesedí.

V odkazu je význam zkratek, spíš jen pro informaci´, i když by některé napověděly.
http://tdcj.sta­te.tx.us/defi­nitions/index­.html

Domnívám se, že význam JCJH – Jasper County Junior High to není. Jde o normální školu, mladík chodil do školy ústavní, nápravné atd.

County – hrabství, oblast.
Pojmenování Jaspers vzniklo na počest seržanta Williama Jasper, hrdinovi v americké revoluční válce. Uvádí se u Texasu, Indianě, Georgii atd.
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Jasper_Cou­nty,_Georgia

Význam příjmení a slova jasper

http://www.ety­monline.com/in­dex.php?allowed_in_fra­me=0&search=Jas­per

Mohlo by to být JC = Juvenile Coort – soud pro mladistvé – Odsouzení mladistých pro trestné činy – J něco na půl cesty ke zlepšení; nebo
JC = Judicial Custod = soudní péče, dozor .

S tím souvisí i JC – Juvenile Correctional ´zařízení pro mladistvé.
JC – Juvenile Center
http://www.acro­nymfinder.com/JC­.html

JH = junior hight -= střední škola

Nějak tak – JCJH -Polepšovna ( nápravné zařízení, cenutrum, dům,se soudním dozorem, na půl cesty) pro ( odsouzené) mladistvé se střední školou (a škola).

Podle různých zdrojů, např. názvu národní instituce pro soudy mladistvých a delikventů atd.

Další odpovědi
led

Filmári si bežne vymýšľajú značky, skratky aby sa nedal ich príbeh prisúdiť konkrétnej organizácii, firme,… tým skôr že ide o nápravné zariadenie pre mladistvých.
Nehľadajte konkrétne zariadenie.

Lamalam

Zřejmě se bude jednat o zkratku názvu věznice, ale v seznamu státních US věznic taková není. Takže může jít o soukromou, nebo spíše smyšlenou filmovou věznici.

JájsemRaibek

Jasper County Junior High
Jasper County Junior High School

Jasper County Junior High
1104 W. Jourdan St
Newton, IL 62448

Zdroj: http://www.cus­d1.jasper.k12­.il.us/Jasper-County-Junior-Highschool/Contact-Us

klumprt

To JH by mohlo znamenat Juvenile Hall, což je označení pro nápravná zařízení pro mladistvé. Takže celé by to mohlo být třeba Jasper County Juvenile Hall, ovšem takového nic v Jasper County neexistuje. A žádnou Juvenile Hall, která by měla název začínající na J.C. jsem nenašel. Možná by bylo dobré podívat se na film pozorně znovu a zjistit, kde (aspoň v kterém státě) se odehrává, a podle toho hledat tu správnou Juvenile Hall.