co znamena zjeveni panny marie

zjevila se me panna marie s jeziskem s hostyna u stitu sousedovic strechy jen kratce co tim chtela vzdelit

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Já osobně se domnívám, že ona konkrétně Vám toho moc sdělit nechtěla.
Její zjevování není nijak biblicky opodstatněné, nikde v Bibli není napsáno, že by se měla panna Maria zjevovat lidem a přinášet jim nějaká proroctví apod.
Osobně se domnívám, že pokud k něčemu takovému dojde, jedná se buď o pouhou představu či sen pozorovatele nebo v horším případě o léčku od jiných duchovních bytostí než je Bůh.

Další odpovědi
-_BublyFuck_-

Sama si myslím,že je to jen nějaký vývoj vaší představivosti.