band of brot

Co znamená, že na sobě musí chlap makat?

Někde jsem slyšel, že když si chci najít holku, tak na sobě musím pracovat a makat. Ale nikdo mi už nevysvětlil, co to vlastně znamená. Tak se musím ptát vás.

Nejlepší odpověď
gecco

Abys holku zaujal, musíš se stát zajímavějším, než ti ostatní okolo…
Musíš se snažit – a tomu se říká „na sobě makat“…
😉
A je, v podstatě, jedno, čím – v jaké oblasti či oboru…

Další odpovědi
anonym

Bejt v kondici, dobře vypadat, bejt pracovitej a pravdomluvnej, milovat své blízké, slušně se chovat, pak bude mít snad vše potřebné a vytoužené.

anonym

pracovat a makat na sobě, není jen pro to, aby našel holku. jsou holky, který nechtěj ani pracovitého ani namakaného a ani vymakaného. spíš to chlapi dělají kvůli sobě. stejně tak chlapa vždycky nezaujme štíhlá, krásná žena. nejlepší je, když zapůsobí chemie.

marci1

Pokud chceš holku typu modelky, pak posiluj a vypracuj si svaly. Pokud zlatokopku,tak musíš vydělávat hooodně peněz. Pokud chceš holku inteligentní, tak se musíš hodně učit, hlavně mít všeobecné znalosti. 🙂

band of brot

A že ženy chtějí pracovité muže se mi taky nezdá. Která bude chtít chlapa, co tráví v práci třeba 10 hodin denně?

band of brot

gecco, jugar: Nevěřím vám. Kdyby byla pravda to co říkáte, tak chlapi co pracují na dělnických a obdobných pozicích za mrzký peníz, bez ambicí na povýšení a kariéru, s pupkem a dvojitou bradou, by zůstávali sami, což určitě není pravda.

anonym

Proč s pupkem a bradou?
Musíš bejt in i s pupkem jako já.