Co znamená, že motor je nekultivovaný např. u Škody Octavia?

chtěl bych vědět co to znamená.

Odpovědi
mojitek

Nekultivovany motor – to je otazka dost zesiroka.Muze to znamenat,ze je trochu hlucnejsi,nez novejsi typ,ma skoky ve vykonu(např.ze zacatku je rozjezd liny a pak od urcitych otacek najednou zabere az moc.. Ale neboj se ty Oktavky,sice ty 1,9 TDi motory jsou stare koncepce,ale celkove jsou v pohode-jinak by je nedavali do jednech nejprodavanejsich aut uz xxx let…