tuCZek

Co znamená „zatížení S1“ u elektromotoru?

tady to je:
http://www.sa­ze.cz/index.php?ma­in_page=produc­t_music_info&cPat­h=1364_1367_1378&pro­ducts_id=6987

Našel by se někdo na pár „elektro“ rad?
Doplňuji:
jde mi i o to jak trvalé zatížení,je „trvalé“.
…hodinu,12 ho­din,48hodin,365 dní v roce,…

… jak na pohled rozeznám elektromotor od generátoru,či alternátoru?
Mám tady něco z elektrocentrály – 1AP100L-4 patkový a chci jej zapřáhnout tím motorem v odkazu. měl bych mít elektrocentrálu co se sama pohání,ne?
(vyrobím 3kW – spotřebuju 0,25kW)

Nejlepší odpověď
Mapel

Máš to tam napsané. Jde o trvalé zatížení. Provoz při konstantním zatížení, který je dostatečně dlouhý pro dosažení ustálené teploty. Opakem jsou motory pro výtahy, kdy je motor zatěžován v časových úsecích.
Doplňuji:
Perpétum neuděláš a na první pohled nedej. Základem je technická dokumentace. Bez ní radu nedávám, je to jak hádání z křišťálové koule.

Další odpovědi
venkovan

Idealisto. Perpetuum mobile nesestrojíš a nesestrojíš.