co znamená zámožná rodina

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jen bych doplnil mili@, že to není úplně přesně, poněvadž v zámožné rodině se mluví o penězích.
Copak s těma penězma budeme dělat?
Doplňuji:
No zase bohužel mili@ nemáš pravdu, jelikož oni si říkají a velmi přemýšlí, jestli na ten nájem vezmou z tohodle šuplíku nebo téhle skříně a nebo z úplně jiného místa :D:D

Další odpovědi
Ella

bohatá

hanulka11

je to rodina, kde se neřeší finance,těch je tam dost

Mili @

  • rodina, kde se nemusí mluvit o penězích.....

Doplňuji:
No, máš pravdu, Míro,
ale já tím myslela: jejda, kde tento měsíc vezmeme na nájem…

anonym

To je rodina,která je v podstatě nešťastná.
To proto,že už nevědí,kam by ty prachy dali.
Plné skříně,peřiňák je narvaný,blokovaná vana atd.
A jak trefně řekl manžel své ženě:„A to si představ,že někde makaj i dva.“

venkovan

Zámožná svým způsobem je ta která má víc než ostatní. A je jedno jestli je to rodina ve vyspělém světě či v rozvojových zemí. někdo má peníze, budovy, šperky, továrny, pole, jiný má zas o tři kozy a ovci víc než ti druzí.
Existuje ještě jedno bohatství, které se ale moc nehodnotí.
Vzdělání, sociální ohleduplnost, spolupracující rodina a dobří přátelé.