gepik

Co znamená výraz „twettovat“ (jdu twettovat. Sednout si do písku a twettovat.)

Nejlepší odpověď
dědapetr

twettovat je něco jako komunikovat na síti Twitter.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Tweety jsou textové příspěvky dlouhé maximálně 140 znaků, které se zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho odběratelů (followers). Přispěvatelé mohou omezit doručování příspěvků pouze na okruh svých přátel nebo povolit přístup k příspěvkům komukoliv, což je výchozí nastavení. Uživatelé zasílají nebo dostávají tweety přes stránku Twitteru, pomocí krátkých textových zpráv (SMS) nebo externích aplikací. Služba je na Internetu zdarma, ale zasílání SMS zpráv je za běžný poplatek poskytovatele telefonních služeb.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Twit­ter

Příklad:
http://love-miley-ray-cyrus-love.blog.cz/1106/5

Další odpovědi
Ella

není to náhodou podle sociální sítě Twitter? Tam se právě příspěvku říká Tweet – tweetovat – napsat něco na „zeď“ aby to všichni, kdo sledují profil, viděli.
s dnešním wifi internetem a internetem v mobilu už člověk může opravdu sednout do písku a tweetovat :D

hanulka11

mohlo by to být šmírovat, kritizovat apod./ i když to je tweetovat/