Drap

Co znamená výraz „takrovat“ případně "takrování ?

Nejlepší odpověď
manon

Slyším poprvé. Není to překlep? Nemělo to být taktování? :) Z jakého oboru to má být nevíš?
Doplňuji:
zkus TAKR – od toho by to mohlo být

Další odpovědi
Alesh

že by? 😉

Zdroj: http://www.az­papir.cz/sesi­vace-a-rozesivace-takrovaci-pistole-katskup182.14.php

Lily321

Najdi si to na Googlu když se ptáš !!!!

manon

Alesh: :) No, už je to tak – když zadáš takrování, nic nenajde, když zadáš takr, najde hromadu takrovacíh pistolí a kleští a pak je celkem jasněji :)

annas

To je pravda, ale nedověděla jsem se, co to znamená česky.

manon

No usuzuji z toho, že takrování je sešívání materiálů pomocí drátků či sponek.

annas

Díky.