co znamena vyraz saší

Nejlepší odpověď
quentos

nemáte na mysli ŠASI? pak by šlo o počeštěné francouzské chassis – rám, kostra, podvozek, podstavec nebo též karoserie

Další odpovědi
dudu

V některých oblastech se lze setkat s výrazem šáší, což znamená něco jako roští, chvojí, hromada větví.

annas

Mevím, co přesně máte na mysli, ale já znám jméno Saší – upravené křestní jméno od Saša – Alexandra.

1popelka1

Přidávám k Annas další možné významy (s jinou diakritikou):

Šáší – neupravovaný porost, křoví, křoviska, chrastí, divoce rostoucí hrubá tráva. Neužitečné smetištní byliny. Vysoký plevel. Něco mizerného a neužitečného.

Šasí – jakási karosérie notebooků

Šasi – obecně – rám, kostra předmětu

Další významy zde: http://wikipe­dia.infostar.cz/c/ch/chas­sis.html

Bumbes

šasí – za našich mladých let se tak říkalo i gramofonu (většinou Hi-Fi) bez zesilovače.

1popelka1

Bumbesi, měl jste svůj typ napsat (ne do diskuze), neopakoval byste se jako jiní.

1popelka1

samozřejmě, že „tip“, třeba jít raději spát.