Terka Uhrová

Co znamená výraz klinicky testováno?

Zajímalo by mně co znamená když je nějaký přípravek klinicky testovaný, na čem se testu, kde, a proč je to také tolik využívané u kosmetiky.
Předem děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Drap

Klinického testování zkoumá na vzorku několika tisíc lidí dlouhodobý účinek užívání

Další odpovědi
zjentek

protože když na svůj produkt napíšu, že je testovanej na klinice, tak si jej, bez ohledu na cenu, koupí mnohem více žen a homosexuálních mužů ..a to už je důvod