Miroslavst

Co znamená vyobrazení na klávesnici ntb?

Přeji krásné odpoledne.
Co znamená to modré zobrazení na klávesnici ntb?
Jde o to, že zde je klávesa Fn, kterou se přepíná klávesnice na druhou funkci, ale co to jsou za funkce?
Např.: F11 vodovodní kohoutek
F7 nějaká obrazovka apod.
Díky moc za rady

Nejlepší odpověď
led

aspoň tie základné:
mesiačik v rámčeku – spánok
obrazovka v rámčeku – zmena obrazovky interná-externá-dual
slniečko šipka dole – stiahnuť jas
slniečko hore – dvihnuť jas
repro š.dole – stíšiť zvuk
repro š.hore – zosilniť zvuk
numlk – zapnúť číselnú klávesnicu (modré čísla na klávesoch)
prt sc – vytlačiť obrazovku

Funkčné tlačítka a klávesy (Fn) vo windows
http://web1.toshi­ba.ca/support//techsup­port/tsbs/all/-tsb001343.htm

veselú zábavu pri hľadaní ďalších Fn kláves

Další odpovědi
jennysh

F11 Zvětšení prohížeče na celou obrazovku, F7-Vytvoření adresáře
Doplňuji:
Ale může se to lišit,u vás to třeba může znamenat přepnutí na externí displej co se týče F7

Ella

také se tím přepíná písmenné část na číselnou… pokud jsem správně pochopila otázku a je to to co myslím =)