Amie

Co znamená „vykousnout“ a odkud se to vzalo?

Vím, že se jedná o pusu, ale jedná se o něco „extra“ nebo je to myšleno všeobecně? A kde se toto slovo zde vůbec vzalo?

Nejlepší odpověď
Drap

Všeobecně. Jedná se o hovorový výraz některých dnešních mladých.
Doplňuji:
Mě osobně to příliš sympaticky nezní, súpíš vulgárně.

Další odpovědi
anonym

Včera v odkazu o tom byla řeč:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-poprve-vykousnout-se-svym-klukem-abych-si-pred-nim-neudelala-trapas

Hastryyy

Patřím mezi tu mladou generaci a rád bych řekl že vykousnout není úplně že normální pusa …
Je tu pusa při které se kouše do rtu a dá se říct že to je pusa při které se snažíte oba toho druhého kousnout s otevřenou pusou ale bez toho aby jste se reálně kouslnuli zubama a když už tak jen zlehka
A kvůli tomu se aji říká vykousnout a kdo to bere jako vulgarismus tak promiňte ale jste divný … Nevím co by se na tom dalo brát jako vulgární …