Co znamená Vyčistit volné místo v programu CCleaner ? Jaké soubory to konkrétně maže ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Vyčistí volné místo na disku tak, že ho přepíše způsobem zvoleným v roletce Zabezpečení. CCleaner disk nedefragmentuje.

Další odpovědi
hanulka11

v nastavení C Cleaneru si zvolíš co budeš chtít čistit
defragnentace je jinde – to se zadá defragmentace disku

SnowFox

Z mych zkusenosti to defragmentuje „C“ a opravi nefunkcni registry co zabiraji mb.. Taky cache soubory,nekdy starou historii, prebytecne ikony a blbosti co se ti ukladaji do pc kdyz najedes na nejakou stranku