Co znamená vnější prostor školy?

Co patří do vnějšího prostoru školy? Zákon č. 379/2005 Sb. říká, že ve vnitřních a vnějších prostorách školy je zakázáno kouřit.

Nejlepší odpověď
annas

Za vnitřní prostory škol a školských zařízení lze považovat veškeré budovy náležející k těmto subjektům. Za vnější prostory příslušné pozemky tvořící areál uvedených zařízení (zahrada, hřiště apod.).

Zdroj: http://www.nid­m.cz/inspiromat/in­spiromat-1-2009/vy-se-ptate-my-odpovidame/o-zakazu-koureni-ve-skolach

Další odpovědi
ten který je

Je to nejbližší okolí školy.