farb

Co znamená věta AJ.

On the other hand, the second goal of education, „how to think“ or critical thinking, is often so subtle that instructors fail to recognize it and students fail to realize its absence.
Doplňuji:
PS. aby to dávalo smysl

Nejlepší odpověď
quentos

na druhou stranu, druhý cíl vzdělávání, tedy učit lidi kritickému myšlení či jinými slovy „jak myslet“, je často tak nenápadný, že ho instruktoři (lektoři) nerozpoznají a studenti si neuvědomí jeho absenci.

Tolik „učesaný“ doslovný překlad z hlavy angličtináře. Váš požadavek na dávání smyslu se míjí účinkem, když sem nenapíšete kontext…

Další odpovědi
miky1999

Napiš to sem : http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT

Zdroj: http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT

mosoj

Druhým cílem vzdělání, „jak přemýšlet“ nebo kritické myšlení, na druhé straně je často tak jemné, instruktoři nedokáží rozpoznat a studenti nedokáží pochopit její absence.

Doslovný překlad z Binga.

Na druhou stranu, druhý cílem vzdělávání, „jak myslet“ nebo kritické myšlení, je často tak jemné, že učitelé nedokážou rozpoznat a studenti si neuvědomují její nepřítomnost.

Doslovný překlad z Googlu.