Co znamená včasná diagnostika škodlivého užívání tabákových výrobků u nezletilých a mladistvých?

Odpovědi
Fly

No, ja teda myslim ze to znamena, kdyz se zjisti skodlive koureni u deti a mladistvych jeste pred tim, nez to jejich telo stihne prilis poskodit a nez si jeste na tabak tak nenavyknou. Teda aspon tak si to myslim.