pusinka50

Co znamená v telemarketingu termín „studený prodej“?

Když píší, že se nejedná o studený prodej, o co se tedy nejedná? Co se nabízí nebo prodává klientům při „studeném prodeji“?

Nejlepší odpověď
emamamisu

je to proces oslovování potencionálních zákazníků bez předchozího podnětu či zájmu o produkt či službu.
Doplňuji:
naproti tomu teplý prodej je forma telemarketingu, kdy zákazník nějakým způsobem s firmou či společností v dřívější době přišel do kontaktu (zapojil se do soutěže, byl zahrnut do databáze, souhlasil se zpracováním osobních údajů třetím osobám, již si nějakou službu či produkt zapojil atp.)