huxa

Co znamená v nejspíše feťáckém slangu áčko, káčko, piko, …?

Nejlepší odpověď
annas

Abych nemusel opisovat, mrkněte se do feťáckého slovníku.

http://kely.wz­.cz/PalmOne/Slov­niky/Slovnik%20Fe­tacky.htm

áčko = allnagon, lék s obsahem kodeinu

káčko = 1. kodein; 2. kontaktní centrum, káčkaři pracovníci kontaktního centra, často i terénní pracovníci

perník, peří, piko, péčko, pergo, pedro, patrik, smah = pervitin

Další odpovědi
ten který je

Pokud se nemýlím tak áčko – alnagon
káčko – kodein
piko – pervitin

P.S.Pobavil jsi mne se zařazením této otázky do vzdělání a práce.:-)

Petunia

Si teď četl memento viď? :))

Tohle je trochu starej slang – osmdesátý léta. Tyhle drogy jsou na scéně už dost pasé :) Jen to pergo zůstalo… :)

huxa

Petunia-Memento už mám pár let přečtené (výborná novodobá knížka na české poměry), ale toto používá pár mých známých a k této otázce mě donutila jedna asi dvacetiletá holčina, na které šlo poznat, že už má své dobré léta dávno za sebou, když na mě na autobusáku vyblafla „mladej, nechceš zelí?“ :)