KBs

Co znamená v datumu splatnosti na KB „pomlčka“ ?

Dobrý den, mám tu takový problém. Jednomu klientovi KB jsem prodával v online hře věci. Poslal mi poté výpis účtu, kde je vyplněno že je zaúčtován, správná částka, všechno takové bylo správně, ale na datumu splatnosti byla prostě pomlčka – . Znamená to, že platbu stornoval? Posílal to už včera, ale doteď nemám peníze na účtu, mám poštovní spořitelnu. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Dochy

těžko říct, možná poslal inf o zadané platbě, ta ale ještě nebyla provedena. Zrovna KB tuším platby zpracovává v dávkách, možná, že jen jednou denně (ale to nevím jistě).
Převod může klidně trvat dva dny, zvlášť mezi „tradičními“ (čti „zkostnatělými“) institucemi.

Pepa25

Znamenat to může ledacos, čekal bych, až to uvidím u sebe v IB …