kiky

co znamená u telefonu wifi?

Ahoj budu si kupovat telefon a už mám vybraný jeden a tam chybí wifi a mě zajímá, co to je? a co je GPS modul,EDGE?

Nejlepší odpověď
mosoj

Používej telefon v rámci své peněženky ( včera zde byly dotazy co s nedoplatkem – 2000 Kč za pár minut připojení na inet) a prostuduj si tento odkaz.

http://clanky­.katalogmobilu­.cz/slovnik-pojmu-mobilni-telefony/

Další odpovědi
ReHu

Wofi mu nechybí.
Prostě tam není.
Wifi je bezdrátové připojení internetu.
Ale velmi, velmi důležité je ovládání v telefonu.
I když ho některé telefony mají, je hodně obtížné s internetem v telefonu pracovat.
GPS je navigace – mapy a ukazovaní cesty.

xVinc

Wifi je standart 802.11, jde o připojení k bezdrátové síti. Pokud je síť připojena k internetu získáte přístup i vy. Je to například připojení k domácí síti, nebo v kavárně (hospodě, náměstí, obchoďák), kde je to kdispozici se připojíte do internetu