vacek20

co znamená u mob.telef. system shake control

prosím popsat jak to funguje

Nejlepší odpověď
panenka

Shake control:Tato funkce umožnuje rychlé ovládání hudebního přehrávače pouhým pohybem.Stačí zmáčknout tlačítko walkman,trhnout mobilem daným směrem a tím přejdete na další nebo předcházející písničku.Tato ovládání je také použita v některých java hrách.
Český název teto funkce je ovládání pohybem.

Zdroj: http://www.so­nyericssony.cz/os­tatni/sensme-shake-control-aneb-vyznejte-se-ve-funkcich-telefonu.html

Další odpovědi
Tombik

Walkman pri W902 se může spustit tlačítkem na boku telefonu, nebo v menu telefonu. W902 obsahuje všechny pokročilé technologie které Sony Ericsson dodává do svých nejvyšších modelů – funkce TrackID, SensMe, Shake Control. Sony Ericsson W902 má audio ekvalizér pro kvalitnější poslouchání hudby. Tyto vlastnosti walkmanu posouvají W902 na špici mezi nejlepší hudební telefony dostupné na trhu. Přehrávač Walkman® podporuje několik souborových formátů včetně MP3 a AAC. Můžete si zvolit režim Letadlo, kdy je vysílač vypnutý, takže neruší citlivé elektronické vybavení v letadle nebo v nemocnici. neuskutečnujete a nepŕijímate hovory ale múžete využívat stále nekteré fuknce telefonu.

Zdroj: w902.info/tag/shake-control/