mikee.nikee

Co znamená toto gesto ?

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-frc3/t1.0-9/10252069_10­152482765484384_59677125­44950024464_n­.jpg Vztyčený pouze palec a malíček. Není to poprvé co jsem to viděl, tak mě zajímá co to vlastně zamená. Děkuji. Pěknou noc.

mikee.nikee

Nejlepší odpověď
Questman

Záleží na tom, kdo a kde ho použije.
V hospodě se to dá vyložit jako „nalej mi“, jinde zase „zavolej mi“.
Jako každé jiné gesto má více významů :)

Další odpovědi
Psychotic

U hlavy to může znamenat „zavolej mi“, ale v tomhle případě to bude jedna z možných variant „devil horns“. Ani nevím, jak popsat význam… buď podpora tomu, komu to ukazuješ, nebo „koukni, jak jsem drsnej“.